Політика Конфіденційності

Останнє оновлення на 24 Березня, 2023

На Zdnemnarodzhennya.net конфіденційність наших відвідувачів є надзвичайно важливою. Цей документ із політикою конфіденційності описує типи особистої інформації, яку ми отримуємо та збираємо на Zdnemnarodzhennya.net, і як ми її використовуємо.

Файли журналів:

Як і багато інших веб-сайтів, Zdnemnarodzhennya.net використовує файли журналів. Інформація у файлах журналів включає IP-адреси, тип браузера, провайдерів послуг Інтернету (ISP), дату / час, реферуючі / вихідні сторінки та кількість кліків для аналізу тенденцій, управління сайтом, відстеження руху користувача по сайту та збір демографічної інформації. IP-адреси та інша схожа інформація не пов’язана з будь-якою інформацією, яка є персонально ідентифікованою.

Куки та веб-маяки:

Zdnemnarodzhennya.net використовує куки для зберігання інформації про уподобання відвідувачів, запису користувацької інформації щодо тих сторінок, до яких відвідувач сайту має доступ або відвідує, та для персоналізації або настройки вмісту нашої веб-сторінки на основі типу браузера відвідувача або іншої інформації, яку відвідувач надсилає через свій браузер.

Наші рекламні партнери:

Деякі наші рекламні партнери можуть використовувати куки та веб-маяки на нашому сайті. Наші партнери з реклами включають Google AdSense.

Зовнішні посилання:

Zdnemnarodzhennya.net містить посилання на зовнішні ресурси та веб-сайти, і ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності цих ресурсів.

Контроль за Вашою інформацією:

Ви можете вимагати, щоб ми не використовували Ваші персональні дані для будь-яких маркетингових цілей або звернутися до нас з питаннями про збір та використання Вашої персональної інформації. Ми не передаємо Ваші дані третім особам, якщо ми не маємо на це Вашої згоди.

Зміни до цієї політики конфіденційності:

Ми можемо час від часу оновлювати цю політику конфіденційності. Ми опублікуємо будь-які зміни на цій сторінці та оновимо дату внизу цієї сторінки.

Якщо у вас виникли запитання щодо нашої політики конфіденційності, будь ласка, зв’яжіться з нами електронною поштою [email protected] або через контактну форму на нашому сайті.